
Ударний акумуляторний шуруповерт DeWALT – інструмент, що показав найкраще співвідношення «продуктивність-вартість» серед професійних ударних акумуляторних шуруповертів. Належить до доступної для швидкого освоєння початківцями професійної техніки для загвинчування шурупів і свердління в бетоні, чорних і кольорових металах, деревині, пластмасі та камені.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Найпотужніший ударний дриль/шуруповерт DEWALT в лінійці.
- Новий високопотужний дриль - шуруповерт зі збільшеною продуктивністю свердління в камені.
- Безшумний 2-х швидкісний редуктор забезпечує кращу продуктивність та тривалий термін служби інструменту.
- 20-позиційний регулятор моменту, що крутить, для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру.
- 13 мм одномуфтовий швидкозатискний патрон з храповиком та автоматичним блокуванням обертання для швидкої зміни приладдя.
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
- Ергономічний дизайн та гумова рукоятка забезпечують контроль над інструментом та комфорт користувача.
- Літій-іонний акумулятор XR Li-Ion забезпечує чудову стійкість інструмента у вертикальному положенні.
- Металева кліпса для кріплення інструменту на ремінь та магнітний утримувач насадок.
- Інструмент з нової інтелектуальної літій-іонної серії XR, розробленої для ефективного та швидкого виконання роботи.
- Металевий патрон, корпус редуктора та сам редуктор.
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- Потужність: - 36В
- Число оборотів: - 0-2000/2250 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 95 Nm
- Діаметр свердління: - Дерево - 55 мм, цегла - 16 мм, сталь -18 мм
- Макс. діаметр хвостовика свердла: 13 мм
- Число позицій регулювання крутного моменту: - 20+3
- Акумулятор (літій-іонний): - 36V/6.0Ah
- Час заряджання: - 75 хв.
- Вага: - 1,9 кг
- Розмір кейсу – 36х29х11 (см)
- LED підсвічування: - є
- Функція удару: - є
КОМПЛЕКТАЦІЯ :
- Шуруповерт DeWALT
- Два літій-іонні акумулятори 36V/6.0Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
DAZZL — сучасний інструмент для тих, хто цінує якість та практичність
Акумуляторний інструмент, садова техніка та товари для дому, які створені для комфортної та ефективної роботи. У DAZZL ви знайдете шуруповерти, гайковерти, пилки, болгарки, мийки, тримери та професійні набори для щоденного використання.
Ми робимо ставку на перевірені рішення та надійний асортимент, який добре показав себе у роботі та отримав довіру покупців. Без зайвого пафосу — лише техніка, яка реально допомагає у справі.
Тут обирають не одноразові покупки, а інструмент, який служить довго, витримує навантаження та залишається доступним за адекватну ціну.
✅ Товари, перевірені споживачами
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація клієнтів
✅ Оперативне вирішення будь-яких питань
✅ Комфортний сервіс та чесний підхід
🔧 Переглянути всі товари
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (93) 297-78-76
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
DAZZL — техніка, яка допомагає працювати впевнено, комфортно та без компромісів.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 2250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 450 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 18 мм |
- Ціна: 5 888 ₴








