
Перфоратор бочковий Makita (1850 Вт 7,5 Дж) Потужний перфоратор Макіта з патроном sds-plus у кейсі
5 099 ₴
4 699 ₴
- В наявності
- Код: 74123
!! ГАРАНТІЯ 3 РОКИ!!
Перфоратор Makita HR 3000 C — — це професійний ударний інструмент для буріння в різних будівельних матеріалах ( бетон, цегла, кам'яна кладка), а також штроблення й довбання призначеними для цього насадками відповідного діаметра.
Ця модель належить до вертикального (бочкомого) типу перфораторів, що визначається вертикальним положенням електродвигуна щодо корпусу. Має додаткову передню ручку з гумовою антивібраційною насадкою для більшої зручності охоплення й керування.
Модель HR 3000 C належить до розряду особливо продуктивних перфораторів. Одна з найпрактичніших і найпопулярніших моделей завдяки ідеальному поєднанню потужності та ваги — вага перфоратор лише 5 кілограмів, його буде нескладно утримувати, легко керувати.
Відмітною особливістю перфоратора Makita HR 3000 C'являється велика потужність (1850 Вт) і дуже висока сила удару (7,5 Дж). Частота обертів 950 об./хв і кількість ударів 4200 уд./хв. Ця модель має два режими роботи: свердління з ударом і удар без свердління.

-
Передня ручка може переставлятися по колу, забезпечуючи максимальну зручність у роботі.
-
Є можливість самостійно змінювати змащення механізму удару завдяки сервісній кришці.
-
Глибина буріння може бути легко налаштована за допомогою спеціального обмежувача, який встановлюється в потрібне положення для обраної глибини.
-
Антивібраційна система
-
Інструмент чудово збалансований, зручно лежить у руці.

-
Металевий корпус редуктора
-
Запобіжна муфта дасть змогу унеможливити пошкодження інструмента, продовжити термін його експлуатації.
-
Вузли та механізми з високоякісного матеріалу, гарантують стабільну роботу перфоратора в різних умовах.

-
Два режими роботи: удар, свердління з ударом, дасть змогу виконувати широкий спектр завдань, працювати з різними матеріалами.
-
Функція зміни кута нахилу перфоратора та фіксація цього положення під час перемикання в позицію «Ударний режим».
-
Кількість ударів за хвилину становить 4200 уд./хв.
-
Швидкість обертання — 950 обертів за хвилину.
-
Система фіксації SDS-plus дасть змогу швидко та легко провести заміну бура в разі зламання, зміни завдання. Крім того, повністю вимкне можливість провертання обладнання в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний хід.
-
Регулювання обертів — дає змінювати швидкість обертання свердла або бура залежно від типу виконуваного завдання і матеріалу, з яким ви працюєте.

- Максимальна потужність двигуна, Вт: 1850
- Номінальна частота струму, Гц: 50
- Електродвигун: однофазний колекторний із подвійною ізоляцією
- Максимальний діаметр свердління бур (бетон): 32
- Максимальний діаметр свердління коронка (бетон): 80
- Максимальний діаметр свердління дерева: 40
- Максимальний діаметр свердління метал: 13
- Система затиску змінного інструмента: SDS-Plus
- Енергія удару, Дж: 7,5
- Номінальна частота обертання патрона, об/хв: 950
- Максимальна кількість ударів, уд./хв: 4200
- Система гасіння вібрації: є
- Рівень звукової потужності, дБА, не більш ніж:102
- Вага кг: 5,3
- Перфоратор
- Кейс
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон
- Піка
- Долото
- Набір бурів 3 штуки

🔧 Переглянути всі товари
DAZZL — сучасний інструмент для тих, хто цінує якість та практичність
Акумуляторний інструмент, садова техніка та товари для дому, які створені для комфортної та ефективної роботи. У DAZZL ви знайдете шуруповерти, гайковерти, пилки, болгарки, мийки, тримери та професійні набори для щоденного використання.
Ми робимо ставку на перевірені рішення та надійний асортимент, який добре показав себе у роботі та отримав довіру покупців. Без зайвого пафосу — лише техніка, яка реально допомагає у справі.
Тут обирають не одноразові покупки, а інструмент, який служить довго, витримує навантаження та залишається доступним за адекватну ціну.
✅ Товари, перевірені споживачами
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація клієнтів
✅ Оперативне вирішення будь-яких питань
✅ Комфортний сервіс та чесний підхід
🔧 Переглянути всі товари
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (93) 297-78-76
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
DAZZL — техніка, яка допомагає працювати впевнено, комфортно та без компромісів.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бочковий | Макита |
| Вага | 5.3 |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Конструкція перфоратора | Бочковий |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна сила удару | 7.5 Дж. |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 80 мм |
| Максимальна кількість ударів | 4200 |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Система гасіння вібрації | Да |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 699 ₴








