
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch (24 V, 6 AH) з Набором інструментів Шурупокрут бош
4 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94729-1
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch (24 V, 6 AH) з Набором інструментів Шурупокрут бош

Опис
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch з набором інструментів являє собою високоефективний і зручний пристрій, розроблений для виконання різних будівельних і ремонтних завдань. Цей шурупокрут обладнаний потужним 24-вольтним літій-іонним акумулятором ємністю 6 А·год, забезпечуючи надійну та тривалу роботу без потреби постійної заміни батарей.
У комплекті до шурупокрута йдуть усі необхідні для роботи витратні матеріали.
Шурупокрут Bosch — це якісна акумуляторна модель із гарними експлуатаційними характеристиками, ергономічним дизайном і високою продуктивністю. Конструкція Bosch передбачає наявність швидкозатискного патрона, діаметром 10 мм, можливість регулювання величини крутного моменту в 18 + 1 ступенях до максимального значення 54 H *m, а також зміни швидкості обертання в межах 0-450/1600 об/хв.
Особливості:
✅Акумуляторна дриль-шурупокрут Bosch належить до доступної для швидкого освоєння початківців професійної техніки для загвинчування шурупів і свердління в бетоні, чорних і кольорових металах, деревині, пластмасі та камені.
✅Інноваційні технології захисту двигуна й акумуляторів від перевантаження забезпечують довгий термін експлуатації інструмента.
✅Обладнання шурупокрута Bosch швидкозатискним патроном для зміни оснастки робить зміну приладдя легким, швидким і зручним.
✅Компактні габарити інструмента зручні для роботи в обмеженому просторі, над головою.
Переваги:
- Професійна техніка, приваблива для стартаперів.
- Швидкозатискний патрон для інструменту 10 мм для стандартного приладдя.
- Зручний і компактний інструмент.
- Система захисту акумулятора від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження Bosch Electronic Cell Protection (ECP).
- Захист від перевантаження та довговічність експлуатації двигуна завдяки системі Electronic Motor Protection (EMP).
- Вбудоване підсвічування світлодіодами для освітлення недостатньо світлої робочої зони.
- Гальмо двигуна для точної роботи під час серійного загвинчування шурупів.

Характеристики:
- Потужність: 24В
- Число обертів: 0-430/1600 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: 54 Nm
- Діаметр свердління: дерево — 38 мм, сталь — 10 мм
- Свердлильний патрон: 1,5-10 мм
- Кількість позицій регулювання крутного моменту: 18+1
- Акумулятор (літій-іонний): 24V/6Ah
- Час заряджання: 1 година
- Вага: 1,15 кг
- Удар — є
- Розмір кейса — 27х26х9 (см)
- LED підсвітка: - є
Комплектація:
- Шурупокрут Bosch;
- Два літій-іонних акумулятори 24 В / 6.0 А·год;
- Зарядний пристрій;
- Набір біт, свердел, насадок, гнучкий вал
- Інструкція;
- Пластиковий кейс.
- Гарантійний лист

🔧 Переглянути всі товари
DAZZL — сучасний інструмент для тих, хто цінує якість та практичність
Акумуляторний інструмент, садова техніка та товари для дому, які створені для комфортної та ефективної роботи. У DAZZL ви знайдете шуруповерти, гайковерти, пилки, болгарки, мийки, тримери та професійні набори для щоденного використання.
Ми робимо ставку на перевірені рішення та надійний асортимент, який добре показав себе у роботі та отримав довіру покупців. Без зайвого пафосу — лише техніка, яка реально допомагає у справі.
Тут обирають не одноразові покупки, а інструмент, який служить довго, витримує навантаження та залишається доступним за адекватну ціну.
✅ Товари, перевірені споживачами
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація клієнтів
✅ Оперативне вирішення будь-яких питань
✅ Комфортний сервіс та чесний підхід
🔧 Переглянути всі товари
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (93) 297-78-76
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
DAZZL — техніка, яка допомагає працювати впевнено, комфортно та без компромісів.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 54 H*m |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 4 500 ₴








